Společnost SPAR ČOS nyní exkluzivně zařazuje do svého sortimentu nepotravinářských výrobků skvělý tip na dárek, a to nejen k Vánocům. Nový produkt HOTELBOX je k dostání ve čtyřech variantách. Každá z nich nabízí ubytování pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji vybraných hotelů v mnoha zemích Evropy.  HOTELBOX včetně poukázky na pobyt zakoupí zákazníci ve všech hypermarketech INTERSPAR a supermarketech SPAR od 27. října 2010.

„Vzhledem k tomu, že produkt HOTELBOX je novinkou na českém trhu, jsme velice rádi, že ho můžeme exkluzivně nabízet svým zákazníkům právě my,” říká Martin Ditmar, jednatel společnost SPAR ČOS. „Zážitky a cestování jsou trendovou záležitostí. Věříme, že z HOTELBOXu budou lidé nadšeni, a my jim tak pomůžeme vyřešit otázku, co dát svým blízkým jako dárek k Vánocům, k narozeninám nebo k jakékoli jiné příležitosti,” dodává Martin Ditmar.
HOTELBOX je v maloobchodní síti SPAR ČOS k dostání ve čtyřech variantách. Každý si tak vybere  dle svých představ a přání. Obdarovaní si budou moci sami vybrat destinaci i hotel. Dlouhá doba platnosti umožní optimální naplánování dovolené. HOTELBOX je dárek „šitý na míru” každému, kdo si chce odpočinout nebo poznat krásy Evropy. Stačí jen zakoupit jednu z variant HOTELBOXu, dále si vybrat a rezervovat hotel a užít si dovolenou. Každý HOTELBOX obsahuje hotelový poukaz platný pro 2 osoby a katalog hotelů, z kterého může vybírat dle svých představ a přání. Vše je zabaleno v atraktivním dárkovém balení.

Dárek pro každou příležitost!
• První variantou je „Krátká dovolená pro 2″ nabízející:
- 3 přenocování ve dvoulůžkovém pokoji
- možnost vybrat si z více než 1 600 hotelů v 16 zemích Evropy
- nutné je pouze uhradit v daném hotelu extra snídani a večeři
- cena balíčku je: 990 Kč

• Druhou variantou HOTELBOXu je „Aktivní odpočinek pro 2″, kterou ocení ti, kteří tráví svůj volný čas činorodě a rádi podnikají nárazové krátkodobé cestování. Tento balíček obsahuje:
- 1 přenocování pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji včetně snídaně a večeře
- na výběr je více než 70 hotelů v Evropě
- cena balíčku je: 2 490 Kč

• Pro ty, kteří rádi poznávají nová místa a města Evropy anebo si rádi udělají výlet za nákupy je určena třetí varianta HOTELBOXu „Krásy měst pro 2″. Balíček obsahuje:
- voucher na   jedno přenocování ve dvoulůžkovém pokoji včetně snídaně
- na výběr je 70 evropských destinací, ať již jde o pulzující metropoli či o romantické městečko, které fascinuje svou nezaměnitelnou atmosférou
- díky tomuto dárku se obdarovanému otevřou nepřeberné možnosti, jak nasbírat pěkné vzpomínky
- cena balíčku je: 2 490 Kč

• Čtvrtou variantu ocení nejen romantici, ale také ti, kteří si chtějí odpočinout od starostí všedních dní a cítit se skvěle.  „Romantika pro 2″ je tu pro ty, kteří si chtějí užívat sami sebe a promění společně strávené chvíle v nezapomenutelné zážitky! Balíček nabízí:
- výběr z více než 100 TOP hotelů, které promění sen ve skutečnost
- jedno přenocování ve dvoulůžkovém pokoji včetně snídaně
- cena balíčku je: 3 490 Kč