Slavnostní otevření 33. hypermarketu INTERSPAR v České republice proběhne 11. listopadu 2010 v 11.11 hod. Návštěvníky čeká v tento významný den nejen spousta překvapení a zábavy, ale již od začátku listopadu se mohou těšit na bohatou marketingovou kampaň.   INTERSPAR na Harfě bude doposud nejmodernějším hypermarketem v ČR, čímž reaguje na potřeby zákazníka a jeho pohodlí při nakupování. Otevírací show odmoderuje Eva Aichmajerová – Decastelo.

„Jsme potěšeni, že INTERSPAR získal v nové Galerii Harfa největší prostor a může tak svým zákazníkům dopřát pohodlí a nové revoluční možnosti při nakupování. Uspořádání prodejní plochy INTERSPARu bylo navrženo dle nového konceptu, kdy jsou použity vizuální označení míst a tématické sekce jsou barevně odlišeny,” říká Martin Ditmar, jednatel společnosti SPAR ČOS. „K této příležitosti jsme pro zákazníky prodejny INTERSPAR připravili propracovanou marketingovou kampaň – lokalitě na míru přinášející informace, zábavu a bohatý program,” dodává Martin Ditmar.

Od počátku listopadu zahajuje INTERSPAR marketingovou kampaň, která  startuje tištěnou inzercí v regionálních titulech a rozhlasovými spoty se soutěžemi na Radiu KISS 98 fm o zajímavé ceny.  Posluchači, kteří si toto rádio naladí, tak budou mít velkou šanci být mezi prvními zákazníky nového hypermarketu INTERSPAR. Prostřednictvím soutěží budou moci vyhrát peněžní poukazy na nákup zdarma a navíc deset výherců se pak v den otevření stane součástí soutěže „Pober, co můžeš“, kdy si budou moci zdarma odnést všechno, co stačí během stanoveného časového limitu (98 sekund) dát do nákupního košíku.

Od 1. 11. 2010 až do Silvestra probíhá outdoorová kampaň zaměřená nejen na otevření nového a nejmodernějšího hypermarketu INTERSPAR, ale také na výjimečné produkty, které zde budou moci návštěvníci zakoupit.

Dva dny před otevřením budou moci lidé potkat týmy INTERSPAR-hostesek v blízkosti Galerie Harfa (u metra B Českomoravská a u tramvajové zastávky Ocelářská), které budou kolemjdoucí informovat a rozdávat jim kávu, koláčky, ovoce a exkluzivní limitovanou edici vody Korunní s motivem otevíracího vizuálu. K vidění v okolí Galerie Harfa bude i jedinečná SPAR patrola na seqway.

Slavnostní otevření  33. hypermarketu INTERSPAR, stejně jako celý doprovodný program, bude v den „D” moderovat Eva Aichmajerová – Decastelo. Prvních 111 zákazníků, kteří nakoupí v novém hypermarketu INTERSPAR v Galerii Harfa, získá dárek zdarma. Po celý den budou probíhat ochutnávky – poprvé 11. 11. zde naši zákazníky ochutnají Svatomartinská vína – a hostesky u pokladen budou pomáhat zákazníkům s nákupem při ukládání do tašek. Navíc každý, kdo v den otevření projde pokladnou získá stírací los, a tím možnost  vyhrát zájezd do Rakouska nebo dalších 100 lákavých cen.

Doprovodný program je připraven nejen pro dospělé, ale také pro děti. Celý den pro ně bude k dispozici dětský koutek s maskotem INTERSPARu, dráčkem Ingo. Ten bude dětem rozdávat drobné dárky, balonky, samolepky a další produkty, které je potěší a zabaví. Každé dítě, které v den otevření přijde, se může nechat s dráčkem Ingo vyfotografovat a fotku si odnést domů na památku.